Social Event Invite Flow (1.0.0-beta8) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Status
pt: Estado

en: Delete
pt: Eliminar

en: Value
pt: Valor

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Message
pt: Mensagem

en: Name
pt: Nome

en: Label
pt: Etiqueta

en: hours
pt: horas

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Tem a certeza que deseja eliminar %name?

en: second
pt: segundo

en: seconds
pt: segundos

en: minute
pt: minuto

en: minutes
pt: minutos

en: hour
pt: hora

en: CSV file
pt: ficheiro CSV

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: About
pt: Sobre

en: Available Tokens
pt: Tokens disponíveis

en: Webform ID
pt: ID do formulário
