Social Event Invite Flow (1.0.0-beta8) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Value
ro: Valoare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Message
ro: Mesaj

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Email
ro: email

en: Node
ro: Nod

en: hours
ro: ore

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: seconds
ro: secunde

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre

en:  days
ro:  zile

en: Reply to
ro: Răspunde la

en: Access Token
ro: Token de acces
