Social Event Invite Flow (1.0.0-beta8) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Value
ru: Значение

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Message
ru: Сообщение

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Node
ru: Материал

en: hours
ru: часов

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: second
ru: второе

en: seconds
ru: секунд

en: minute
ru: минута

en: minutes
ru: минут

en: hour
ru: час

en: CSV file
ru: Файл CSV

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: About
ru: Информация

en: Available Tokens
ru: Доступные шаблоны замены

en:  days
ru:  дни

en: Processed @current out of @total.
ru: Обработано @current из @total.

en: Reply to
ru: Ответить

en: Access Token
ru: Ключ доступа
