Social Event Invite Flow (1.0.0-beta8) - en to tr translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Value
tr: Değer

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Message
tr: İleti

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Email
tr: E-posta

en: Node
tr: Düğüm

en: hours
tr: saat

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: second
tr: ikinci

en: seconds
tr: saniye

en: minute
tr: dakika

en: minutes
tr: dakika

en: hour
tr: saat

en: CSV file
tr: CSV dosyası

en: Machine name
tr: Makine adı

en: About
tr: Hakkında

en: Social
tr: Sosyal
