Social Event Invite Flow (1.0.0-beta8) - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Value
vi: Giá trị

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Message
vi: Thông điệp

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Email
vi: Thư điện tử

en: hours
vi: giờ

en: second
vi: giây

en: seconds
vi: giây

en: minute
vi: phút

en: minutes
vi: phút

en: hour
vi: giờ

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: About
vi: Giới thiệu
