Social Feed Aggregator (5.0.0-rc1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: 1 hour
am: 1 ሰዓት

en: ID
am: አይዲ

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: 1 day
am: 1 ቀን

en: Cron ran successfully.
am: ክሮን በትክክል ሮጧል።
