Social Feed Aggregator (5.0.0-rc1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Post
ast: Espublizar

en: Other
ast: Otru
