Social Feed Aggregator (5.0.0-rc1) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: On
hu: Be

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: 1 hour
hu: 1 óra

en: ID
hu: Azonosító

en: Post
hu: Tartalom

en: Off
hu: Ki

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: 1 day
hu: 1 nap

en: Other
hu: Egyéb

en: 5 minutes
hu: 5 perc

en: 10 minutes
hu: 10 perc

en: 15 minutes
hu: 15 perc

en: 30 minutes
hu: 30 perc

en: 6 hours
hu: 6 óra

en: Posted
hu: Beküldve

en: 1 minute
hu: 1 perc

en: Cron ran successfully.
hu: Az időzített feladatok sikeresen lefutottak.

en: Cron run failed.
hu: Az időzített feladatok futtatása nem sikerült.

en: Facebook settings
hu: Facebook beállítások
