Social Feed Aggregator (5.0.0-rc1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Username
my: အမည်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: 1 hour
my: ၁ နာရီ

en: 1 day
my: ၁ ရက်

en: Other
my: အခြား
