Social Feed Aggregator (5.0.0-rc1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: On
ne: माथि

en: Link
ne: लिङ्क

en: ID
ne: परिचय

en: Platform
ne: प्लेटफर्म
