Social Feed Aggregator (5.0.0-rc1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Username
ps: کارن نوم

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: ID
ps: پېژند

en: Other
ps: نور

en: 1 minute
ps: ۱دقيقه
