Social Feed Aggregator (5.0.0-rc1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Post
sl: Objava

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani
