Social Feed Aggregator (5.0.0-rc1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Username
ur: اسم صارف

en: On
ur: آن

en: Link
ur: ربط

en: Image
ur: تصویر

en: ID
ur: شناخت
