Social Feed Aggregator (5.0.0-rc2) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: On
he: פעיל

en: 1 hour
he: שעה אחת

en: Off
he: כבוי

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: 1 day
he: יום אחד

en: 5 minutes
he: 5 דקות

en: 10 minutes
he: 10 דקות

en: 15 minutes
he: 15 דקות

en: 30 minutes
he: 30 דקות

en: 6 hours
he: 6 שעות

en: 1 minute
he: דקה אחת

en: Cron ran successfully.
he: ריצת cron הושלמה.

en: Cron run failed.
he: ריצת cron נכשלה.
