Social Feed Aggregator (5.0.0-rc2) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Username
id: Nama pengguna

en: On
id: Pada

en: 1 hour
id: 1 jam

en: Client ID
id: ID Klien

en: Off
id: Matikan

en: Promoted to front page
id: Dipromosikan ke halaman depan

en: 1 day
id: 1 hari

en: 1 minute
id: 1 menit

en: Cron ran successfully.
id: Cron berhasil dijalankan.

en: Cron run failed.
id: Cron gagal dijalankan.
