Social Feed Aggregator (5.0.0-rc2) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: On
th: เปิด

en: 1 hour
th: 1 ชั่วโมง

en: Off
th: ปิด

en: 1 minute
th: 1 นาที

en: Cron ran successfully.
th: Cron ทำงานสำเร็จ

en: Cron run failed.
th: Cron ทำงานล้มเหลว
