Social Feed Aggregator (8.x-4.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Username
bg: Потребителско име

en: On
bg: Включи

en: Off
bg: Изключи

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Other
bg: Други

en: Cron ran successfully.
bg: Cron изпълнение успешно.

en: Cron run failed.
bg: Cron изпълнение неуспешно
