Social Feed Aggregator (8.x-4.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: 1 hour
ug: 1 سائەت

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: 1 day
ug: 1 كۈن

en: Other
ug: باشقا
