Social Feed Aggregator (8.x-4.0-alpha1) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: On
da: Tilsluttet

en: 1 hour
da: 1 time

en: Client ID
da: Klient ID

en: Off
da: Afbrudt

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: 1 day
da: 1 dag

en: Other
da: Anden

en: 5 minutes
da: 5 minutter

en: 10 minutes
da: 10 minutter

en: 15 minutes
da: 15 minutter

en: 30 minutes
da: 30 minutter

en: 6 hours
da: 6 timer

en: 1 minute
da: 1 minut

en: Cron ran successfully.
da: Cron-opgave fuldført.

en: Cron run failed.
da: Cron-opgave mislykkedes.
