Social feed fetcher (3.0.0) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Enable
be: Уключыць

en: On
be: На

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: 1 hour
be: 1 гадзіна

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Post
be: Допіс

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: 1 day
be: 1 дзень

en: Other
be: Іншыя

en: 1 minute
be: 1 хвіліна

en: Cron ran successfully.
be: Крон запусціўся ўдала.

en: Cron run failed.
be: Крон запусціўся няўдала.
