Social feed fetcher (3.0.1) - en to ru translation catalogue (31 entries)

en: Enable
ru: Включить

en: On
ru: Вкл

en: Link
ru: Ссылка

en: Image
ru: Изображение

en: Feed URL
ru: URL ленты

en: 1 hour
ru: 1 час

en: Post
ru: Сообщение

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Off
ru: Выкл

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: 1 day
ru: 1 день

en: Feed type
ru: Тип потока данных

en: Other
ru: Другое

en: 5 minutes
ru: 5 минут

en: 10 minutes
ru: 10 минут

en: 15 minutes
ru: 15 минут

en: 30 minutes
ru: 30 минут

en: 6 hours
ru: 6 часов

en: Posted
ru: Опубликовано

en: 1 minute
ru: 1 минута

en: Timeline
ru: График времени

en: Twitter settings
ru: Настройки Twitter

en: Cron interval
ru: Интервал Cron

en: Platform
ru: Платформа

en: Cron ran successfully.
ru: Запуск <em>cron</em> выполнен.

en: Cron run failed.
ru: Запуск <em>cron</em> неудачен.

en: Facebook App ID
ru: ID приложения Facebook

en: Access Token
ru: Ключ доступа

en: Client Secret
ru: Пароль клиента

en: Redirect URI
ru: URI перенаправления

en: Teaser Text
ru: Текст анонса
