Social feed fetcher (3.1.0) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Enable
kk: Қосылған

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: 1 hour
kk: 1 сағат

en: Post
kk: Жазба

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: 1 day
kk: @count күн

en: Other
kk: Басқа

en: Cron ran successfully.
kk: Cron ойдағыдай жүріп жір.

en: Cron run failed.
kk: Cron іске қосалмады.
