Social feed fetcher (8.x-1.0-alpha3) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Enable
th: เปิดใช้

en: On
th: เปิด

en: 1 hour
th: 1 ชั่วโมง

en: Off
th: ปิด

en: Other
th: อื่นๆ

en: 1 minute
th: 1 นาที

en: Cron ran successfully.
th: Cron ทำงานสำเร็จ

en: Cron run failed.
th: Cron ทำงานล้มเหลว
