Social feed fetcher (8.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Action
am: እርምጃ

en: 1 hour
am: 1 ሰዓት

en: ID
am: አይዲ

en: Page
am: ገጽ

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: 1 day
am: 1 ቀን

en: Sort by
am: ደርድር

en: Cron ran successfully.
am: ክሮን በትክክል ሮጧል።
