Social feed fetcher (8.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (18 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Enable
cy: Galluogi

en: On
cy: Ymlaen

en: Reset
cy: Ailosod

en: Link
cy: Dolen

en: Image
cy: Delwedd

en: Post
cy: Cofnod

en: Page
cy: Tudalen

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Promoted to front page
cy: Hyrwyddo i dudalen blaen

en: Thumbnail
cy: Disgrifiad Cryno

en: Other
cy: Arall

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: Cron ran successfully.
cy: Cron wedi rhedeg yn lwyddiannus.

en: Cron run failed.
cy: Rhediad cron wedi methu.
