Social feed fetcher (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (27 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Enable
fa: فعال

en: Action
fa: عملکرد

en: On
fa: روشن

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Link
fa: پیوند

en: Image
fa: تصویر

en: 1 hour
fa: ۱ ساعت

en: ID
fa: شناسه

en: Post
fa: پست

en: Page
fa: صفحه

en: Off
fa: خاموش

en: Promoted to front page
fa: ارتقا یافته به صفحه اصلی

en: 1 day
fa: ۱ روز

en: Thumbnail
fa: تصویر بندانگشتی

en: Desc
fa: نزولی

en: Other
fa: ساير

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Apply
fa: تایید

en: 1 minute
fa: 1 دقیقه

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Cron ran successfully.
fa: کرون با موفقیت اجرا شد.

en: Cron run failed.
fa: اجرای کرون با شکست روبرو شد.

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
