Social feed fetcher (8.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Action
ka: ოპერაცია

en: On
ka: ჩართვა

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Post
ka: პოსტი

en: Page
ka: გვერდი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Other
ka: სხვა

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: - All -
ka: - ყველა -
