Social feed fetcher (8.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Post
mn: Бичлэг

en: Page
mn: Хуудас
