Social feed fetcher (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (36 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Action
nl: Actie

en: On
nl: Aan

en: Image
nl: Afbeelding

en: Feed URL
nl: Feed-URL

en: 1 hour
nl: 1 uur

en: Post
nl: Bericht

en: Page
nl: Pagina

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Off
nl: Uit

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: 1 day
nl: 1 dag

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: Desc
nl: Aflopend

en: Other
nl: Andere

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Apply
nl: Toepassen

en: 5 minutes
nl: 5 minuten

en: 10 minutes
nl: 10 minuten

en: 15 minutes
nl: 15 minuten

en: 30 minutes
nl: 30 minuten

en: 6 hours
nl: 6 uur

en: 1 minute
nl: 1 minuut

en: Twitter settings
nl: Twitter-instellingen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Cron ran successfully.
nl: Cron is met succes uitgevoerd.

en: Cron run failed.
nl: Het was niet mogelijk om cron uit te voeren.

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Facebook App ID
nl: Facebook app-ID

en: Asc
nl: Oplopend

en: Access Token
nl: Toegangstoken
