Social feed fetcher (8.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: On
nn: På

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Page
nn: Nettside

en: Off
nn: Av

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Other
nn: Andre

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: 15 minutes
nn: 15 minuttar

en: - All -
nn: - Alle -
