Social feed fetcher (8.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (24 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Enable
oc: Activar

en: Action
oc: Accion

en: On
oc: Activat

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: 1 hour
oc: 1 ora

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Post
oc: Postar

en: Page
oc: Pagina

en: Off
oc: Desactivat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: 1 day
oc: 1 jorn

en: Other
oc: Autre

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: 1 minute
oc: 1 minuta

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Cron ran successfully.
oc: Tactament regular (cron) capitat.

en: Cron run failed.
oc: L'execucion de cron a fracassat.

en: Master
oc: Maître
