Social feed fetcher (8.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Enable
ps: سالول

en: Action
ps: چار

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: ID
ps: پېژند

en: Page
ps: پاڼه

en: Other
ps: نور

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: 1 minute
ps: ۱دقيقه

en: - All -
ps: - ټول -
