Social feed fetcher (8.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (27 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Enable
pt: Ativar

en: Action
pt: Ação

en: On
pt: Ligado

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Link
pt: Ligação

en: Image
pt: Imagem

en: Page
pt: Página

en: Off
pt: Desligado

en: Promoted to front page
pt: Promovido à página principal

en: Thumbnail
pt: Miniatura

en: Desc
pt: Descendente

en: Other
pt: Outro

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: ‹ Previous
pt: ‹ Anterior

en: Next ›
pt: Seguinte ›

en: Apply
pt: Aplicar

en: 1 minute
pt: 1 minuto

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: Cron ran successfully.
pt: O cron completou a execução.

en: Cron run failed.
pt: A execução do cron falhou.

en: « First
pt: « Primeira

en: Last »
pt: Última »

en: Asc
pt: Ascendente

en: Master
pt: Principal
