Social feed fetcher (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (38 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Enable
sv: Aktivera

en: Action
sv: Åtgärd

en: On
sv: På

en: Reset
sv: Återställ

en: Link
sv: Länk

en: Image
sv: Bild

en: 1 hour
sv: 1 timme

en: Post
sv: Inlägg

en: Page
sv: Sida

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Off
sv: Av

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: 1 day
sv: 1 dag

en: Thumbnail
sv: Miniatyr

en: Desc
sv: Fallande

en: Other
sv: Övriga

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Apply
sv: Applicera

en: 5 minutes
sv: 5 minuter

en: 10 minutes
sv: 10 minuter

en: 15 minutes
sv: 15 minuter

en: 30 minutes
sv: 30 minuter

en: 6 hours
sv: 6 timmar

en: 1 minute
sv: 1 minut

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Cron ran successfully.
sv: Schemalagda aktiviteter kördes utan problem.

en: Cron run failed.
sv: Körning av schemalagda aktiviteter misslyckades.

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Access Token
sv: Åtkomsttoken

en: Redirect URI
sv: Omdirigera URI
