Social feed fetcher (8.x-1.0-beta14) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: On
el: Ανοικτό

en: 1 hour
el: 1 ώρα

en: Off
el: Κλειστό

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: 1 day
el: 1 ημέρα

en: Thumbnail
el: Μικρογραφία

en: Other
el: Άλλο

en: 5 minutes
el: 5 λεπτά

en: 10 minutes
el: 10 λεπτά

en: 15 minutes
el: 15 λεπτά

en: 30 minutes
el: 30 λεπτά

en: 6 hours
el: 6 ώρες

en: 1 minute
el: 1 λεπτό

en: Cron ran successfully.
el: Η εκτέλεση του cron έγινε με επιτυχία.

en: Cron run failed.
el: Η εκτέλεση του cron απέτυχε.
