Social feed fetcher (8.x-1.0-beta3) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Enable
bs: Omogući

en: Image
bs: Slika

en: Post
bs: Članak

en: Page
bs: Strana

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: 1 day
bs: 1 dan

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
