Social feed fetcher (8.x-1.0-beta3) - en to ca translation catalogue (31 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Enable
ca: Habilita

en: Action
ca: Acció

en: On
ca: Actiu

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Post
ca: Enviament

en: Page
ca: Pàgina

en: Off
ca: Inactiu

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: 1 day
ca: 1 dia

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Other
ca: Altres

en: Sort by
ca: Ordena per

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Apply
ca: Aplica

en: 5 minutes
ca: 5 minuts

en: 10 minutes
ca: 10 minuts

en: 15 minutes
ca: 15 minuts

en: 30 minutes
ca: 30 minuts

en: 1 minute
ca: 1 minut

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Cron ran successfully.
ca: El cron s'ha executat amb èxit.

en: Cron run failed.
ca: L'execució de cron ha fallat.

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Master
ca: Mestre
