Social feed fetcher (8.x-1.0-beta3) - en to da translation catalogue (34 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Enable
da: Aktivér

en: Action
da: Handling

en: On
da: Tilsluttet

en: Reset
da: Gendan

en: Image
da: Billede

en: Feed URL
da: Feed-URL

en: 1 hour
da: 1 time

en: Post
da: Indlæg

en: Page
da: Side

en: Client ID
da: Klient ID

en: Off
da: Afbrudt

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: 1 day
da: 1 dag

en: Desc
da: Faldende

en: Other
da: Anden

en: Sort by
da: Sortér efter

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Next ›
da: Næste ›

en: Apply
da: Udfør

en: 5 minutes
da: 5 minutter

en: 10 minutes
da: 10 minutter

en: 15 minutes
da: 15 minutter

en: 30 minutes
da: 30 minutter

en: 6 hours
da: 6 timer

en: 1 minute
da: 1 minut

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Cron ran successfully.
da: Cron-opgave fuldført.

en: Cron run failed.
da: Cron-opgave mislykkedes.

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Asc
da: Stigende
