Social feed fetcher (8.x-1.0-beta3) - en to de translation catalogue (45 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Enable
de: Aktivieren

en: Action
de: Aktion

en: On
de: An

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Image
de: Bild

en: Feed URL
de: Feed-URL

en: 1 hour
de: 1 Stunde

en: Post
de: Beitrag

en: Page
de: Seite

en: Client ID
de: Client-ID

en: Off
de: Aus

en: Promoted to front page
de: Auf der Startseite anzeigen

en: 1 day
de: 1 Tag

en: Thumbnail
de: Miniaturbild

en: Desc
de: Absteigend

en: Other
de: Weitere

en: Sort by
de: Sortierung

en: ‹ Previous
de: ‹ Zurück

en: Next ›
de: Weiter ›

en: Apply
de: Anwenden

en: 5 minutes
de: 5 Minuten

en: 10 minutes
de: 10 Minuten

en: 15 minutes
de: 15 Minuten

en: 30 minutes
de: 30 Minuten

en: 6 hours
de: 6 Stunden

en: Posted
de: Gesendet

en: 1 minute
de: 1 Minute

en: Offset
de: Versatz

en: Twitter settings
de: Einstellungen für twitter

en: Cron interval
de: Cron-Intervall

en: Platform
de: Plattform

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: Cron ran successfully.
de: Cron-Lauf erfolgreich.

en: Cron run failed.
de: Cron-Lauf fehlgeschlagen.

en: « First
de: « Anfang

en: Last »
de: Ende »

en: Facebook settings
de: Facebook-Einstellungen

en: Facebook App ID
de: Facebook-App-ID

en: Asc
de: Aufsteigend

en: Access Token
de: Zugriffs-Token

en: Redirect URI
de: URI-Umleitung

en: Teaser Text
de: Anrisstext

en: Post Format
de: Inhaltsformat
