Social feed fetcher (8.x-1.0-beta3) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Action
eo: Ago

en: On
eo: Ŝaltita

en: Reset
eo: Restarigu

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: ID
eo: Identigilo

en: Post
eo: Afiŝo

en: Page
eo: Paĝo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Other
eo: Alia

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Cron ran successfully.
eo: Cron funkciis sukcese.

en: Cron run failed.
eo: Cron malsukcesis.

en: Asc
eo: kreske
