Social feed fetcher (8.x-1.0-beta3) - en to et translation catalogue (31 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Enable
et: Luba

en: Action
et: Tegevus

en: On
et: Sees

en: Reset
et: Tühista

en: Image
et: Pilt

en: Feed URL
et: Voo link

en: 1 hour
et: 1 tund

en: Post
et: Postitus

en: Page
et: Lehekülg

en: Off
et: Väljas

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: 1 day
et: 1 päev

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Desc
et: Kahanev

en: Other
et: Muu

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Apply
et: Rakenda

en: Posted
et: Postitatud

en: 1 minute
et: 1 minut

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Cron ran successfully.
et: Cron'i töö lõppes edukalt.

en: Cron run failed.
et: Cron'i töö ebaõnnestus.

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
