Social feed fetcher (8.x-1.0-beta3) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Action
gu: ક્રિયા

en: On
gu: ચાલુ

en: Link
gu: કડી

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: 1 day
gu: ૧ દિવસ

en: Other
gu: અન્ય

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: 1 minute
gu: ૧ મિનિટ
