Social feed fetcher (8.x-1.0-beta3) - en to he translation catalogue (38 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Enable
he: הפעלה

en: Action
he: פעולה

en: On
he: פעיל

en: Reset
he: איתחול

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Feed URL
he: כתובת URL של ההזנה

en: 1 hour
he: שעה אחת

en: Post
he: הודעה

en: Page
he: דף

en: Off
he: כבוי

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: 1 day
he: יום אחד

en: Thumbnail
he: תמונת אצבע

en: Desc
he: יורד

en: Other
he: אחר

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Facebook
he: פייסבוק

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Apply
he: החל

en: 5 minutes
he: 5 דקות

en: 10 minutes
he: 10 דקות

en: 15 minutes
he: 15 דקות

en: 30 minutes
he: 30 דקות

en: 6 hours
he: 6 שעות

en: 1 minute
he: דקה אחת

en: Offset
he: היסט

en: Twitter
he: טוויטר

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Cron ran successfully.
he: ריצת cron הושלמה.

en: Cron run failed.
he: ריצת cron נכשלה.

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
