Social feed fetcher (8.x-1.0-beta3) - en to it translation catalogue (31 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Enable
it: Abilita

en: Action
it: Azione

en: On
it: Acceso

en: Reset
it: Ripristina

en: Image
it: Immagine

en: Post
it: Contenuto

en: Page
it: Pagina

en: Off
it: Spento

en: Promoted to front page
it: Promosso alla prima pagina

en: 1 day
it: 1 giorno

en: Thumbnail
it: Miniatura

en: Desc
it: Disc

en: Other
it: Altro

en: Sort by
it: Ordina per

en: ‹ Previous
it: ‹ Precedente

en: Next ›
it: Seguente ›

en: Apply
it: Applica

en: 5 minutes
it: 5 minuti

en: 10 minutes
it: 10 minuti

en: 15 minutes
it: 15 minuti

en: 30 minutes
it: 30 minuti

en: 1 minute
it: 1 minuto

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Cron ran successfully.
it: Cron eseguito con successo

en: Cron run failed.
it: Esecuzione di cron fallita.

en: « First
it: « Prima

en: Last »
it: Ultima »

en: Master
it: Principale
