Social feed fetcher (8.x-1.0-beta3) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Enable
km: បើក

en: Action
km: អំពើ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Post
km: ប្រកាស

en: Page
km: ទំព័រ

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Cron ran successfully.
km: Cron បាន​រត់​ដោយ​ជោគជ័យ ។

en: Cron run failed.
km: Cron រត់​បរាជ័យ ។
