Social feed fetcher (8.x-1.0-beta3) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Enable
lt: Įjungti

en: Action
lt: Veiksmas

en: On
lt: Įjungta

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: Post
lt: Įrašas

en: Page
lt: Puslapis

en: Off
lt: Išjungta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: 1 day
lt: 1 diena

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Other
lt: Kiti

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: 1 minute
lt: 1 minutė

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Cron ran successfully.
lt: Cron paleidimas pavyko

en: Cron run failed.
lt: Cron paleidimas nepavyko

en: Last »
lt: Paskutinis »
