Social feed fetcher (8.x-1.0-beta3) - en to lv translation catalogue (34 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Enable
lv: Iespējot

en: Action
lv: Darbība

en: On
lv: Aktīvs

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: 1 hour
lv: 1 stunda

en: Post
lv: Ieraksts

en: Page
lv: Lapa

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Off
lv: Izslēgts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: 1 day
lv: 1 diena

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Desc
lv: Dilst.

en: Other
lv: Citi

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: 5 minutes
lv: 5 minūtes

en: 10 minutes
lv: 10 minūtes

en: 30 minutes
lv: 30 minūtes

en: 1 minute
lv: 1 minūte

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Twitter settings
lv: Twitter iestatījumi

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Cron ran successfully.
lv: Cron izpilde bija veiksmīga.

en: Cron run failed.
lv: Cron izpilde bija neveiksmīga.

en: Standard Resolution
lv: Standarta izšķirtspēja

en: Low Resolution
lv: Zema izšķirtspēja

en: Instagram settings
lv: Instagram iestatījumi
