Social feed fetcher (8.x-1.0-beta3) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Enable
mr: समर्थ

en: Action
mr: कृती

en: On
mr: वर

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Link
mr: दुवा

en: Image
mr: छायाचित्र

en: 1 hour
mr: एक तास

en: ID
mr: आय डी

en: Post
mr: लेख

en: Page
mr: पान

en: Off
mr: बंद

en: 1 day
mr: १ दिवस

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
