Social feed fetcher (8.x-1.0-beta3) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Action
ne: कारवाही

en: On
ne: माथि

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Link
ne: लिङ्क

en: ID
ne: परिचय

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: Platform
ne: प्लेटफर्म

en: « First
ne: « पहिलो
