Social feed fetcher (8.x-1.0-beta3) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
